0 536 838 68 31

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis

blog

2006 yılından beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kurum ve kuruluşlara; teknik servis, bakım onarım, satış ve teknik destek hizmetleri sunan kurumsal bir firmadır.

Bilgisayar Teknik Servis sizinle aynı dili konuşur, ihtiyaçlarınızı dinler ve her zaman en uygun çözümü sunar.  Bilgisayar Teknik Servis Notebook tamir ve bakım hizmetleri için, deneyimli personel ve ekipmanlarımız ile hizmet verilmektedir. Laptop teknik servisimize teslim edilen bilgisayarlarınız, öncelikle Ücretsiz Arıza Tespiti yapıldıktan sonra, sizler ile iletişim kurularak bilgilendirme yapılmaktadır.

Onarım işlemini, vereceğimiz garanti süresini ve ücretini kabul etmeniz durumunda onarım başlayacaktır. Onarımı kabul etmemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade olarak teknik servisimizden teslim almanızı bekleyecektir.

Onay alınmayan hiçbir cihaza işlem yapılmaz. Ücret teslimat aşamasında tahsil edilir.  Bilgisayar Teknik Servis ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ArrayBilgisayar Teknik Servis, diyarbakır Bilgisayar Teknik Servis, diyarbakır Teknik Servis, bağlar Teknik Servis, kayapınar Teknik Servis, sur Teknik Servis, yenişehir Teknik Servis